Delen     Populaire blogs     Volgende blog Ľ
Blog maken     Inloggen
_
Cookies op 50plusser.nl

50plusser maakt gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken. 50plusser gebruikt functionele en analytische cookies om u een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen tracking cookies om u gepersonaliseerde advertenties te tonen en om buiten de website van 50plusser relevante aanbiedingen van 50plusser te doen. Ook worden er tracking cookies geplaatst door social media-netwerken.
Door op Akkoord te klikken gaat u hiermee akkoord.

Akkoord

Geen cookies

Klik hier voor meer informatie.
Fran's taal
Fran heeft zo haar eigen taal
_
Home__Weblog__Fotoblog__Videoblog__Foto's__Links__Gastenboek__Vrienden__Zoeken__Tip__Login
_

Welkom op mijn Weblog

Voor een verbindende communicatie is doofheid geen probleem. Die gaat van hart tot hart.

Mijn Profiel

fran
Ik ben nu offline

• Mijn profiel
• Privť bericht sturen
• Als vriend toevoegen

Toevoegen als weblog vriend

Zoeken in Google
_

CategorieŽn Overzicht

Laatste Weblog artikelen

05 november 2021 15:44

Rollator Topro Olympos
01 november 2021 11:28

A.N.W.B.
25 oktober 2021 21:38

23 oktober 2021 10:42

14 oktober 2021 18:03

Fotoboeken

apenheul (3)
_
(8)
_

Weblog Vrienden

Hera
Van: hera

Jobenthes blogje
Van: Jobenthe

Nairam
Van: oortjes

Ben en alie mulder
Van: benenalie

Kiekie
Van: Kiekie

Bennekesblogje
Van: Benneke

Redsblog
Van: redone

Piekersels
Van: ChilaE

Blauwe vlinder
Van: Chrisje

Osingaschilderijen
Van: margriet63

Tharisis
Van: Tharisis

Mamsies weblog
Van: mamsie

Het leven in al zijn facetten
Van: marjolege

Suusenzo
Van: suzie123

Shojo
Van: shojo

Gastenboek berichten

Hans Kamphof
20 juni 2016 17:51
_
Lieve Fran, Wel wat laat maar alsnog gefeliciteerd met je verjaardag

Catharina
20 juni 2016 10:12
_
Ook hier proficiat met de mijlpaal. ook al werkt het weer niet mee, de zon zit in je......een fijne dag met je dierbaren en nog vele jaren in gezondheid. leve het leven. x Catharina

Gerard
20 juni 2016 09:00
_
Van harte gefeliciteerd met je verjaardag vandaag.

Watskeburt Op 50plusser.nl

Door barth. om 01:25
_
Barth. Online

Door Marc om 01:18
_
Nieuw Weblog gastenboek bericht geplaatst

Door chinta1952 om 00:51
_
Chinta1952 Online

Door Conny48 om 00:16
_
Nieuwe Forum reactie geplaatst

Door chinta1952 om 00:14
_
Chinta1952 Online

Door Conny48 om 00:01
_

Door Conny48 om 23:59
_

Door Conny48 om 23:59
_

_

Andere artikelen

Lees goed wat de veiling is

Ik heb met Jopie al een super leuk reisje gemaakt naar het Eemshotel.
Via Vakantieveiling en dat is ook erg leuk om erop te snuffelen.
Maar je moet wel goed lezen wat er geveild wordt.
68 euro was ik kwijt voor twee overnachtingen in het Eemshotel met ontbijt erbij. Toeristenbelasting komt erbij en als je een hondje meeneemt.
Fletcher hotels zijn schitterend en zeker een bezoekje waard maar ze stellen wel dat je bij het hotel ontbijt en dineert. Per persoon 50 euro.
Prima want het eten is voortreffelijk maar je moet er wel rekening mee houden dat je dat sowiezo kwijt bent.

Binnenkort gaan we naar Winterberg , 4 overnachtingen en ontbijt en gebruik van sauna en solarium en nog wat andere faciliteiten.
Totaal 68 euro.
Je kunt gaan eten waar je wilt , verder geen verplichtingen. En voor twee personen .

Fred ik zijn eind augustus naar een recreatiepark geweest in Belgie.
We stonden op een camping en dat was weer eens iets anders.
Van daar uit konden we uitstapjes maken en eten en drinken waar we konden.
Het was een soort pipowagen en hebben veel lol gehad en dat voor een week voor 87,90 en gratis gebruik van een prachtig subtropisch zwemparadijs waar we samen in het golfslagbad lagen tijdens de golven.

We hebben veel gelachen en dat heeft ons goed gedaan.
Lachen is gezond en heerlijk.
Nu op naar het volgende reisje ......Ja, fan van vakantieveiling en Bied en Geniet.

Artikel links

Geplaatst op 11 september 2011 10:57 en 2810 keer bekeken

Deel dit artikel via:

_
R
eacties van leden

Je reactie
Naam   Gast
Reactie
  _
Captcha_Beveiligingsvraag

Welk dier is dit?
_

_
BoekenGloed.1
11 sep 2011 11:27
Geniet

Gedichtje.1
11 sep 2011 11:27
Je hebt helemaal gelijk , Fran, zowel met het leuke van vakantieveilingen.nl als met de waarschuwing. Als iemand ziet dat iets heel goedkoop weggaat en je hebt nog maar 1 minuut ofzo om te bieden dan wordt er vaak niet meer gelezen wat de voorwaarden zijn. En dat is wel heeeeel belangrijk! Vooral met de hotelbon.
Ook gaan mensen soms zo op in het leuke spel, dat bieden ook is, dat ze meer betalen als dat ze normaal zouden doen!

Ik wens je een fijne zondag en ik hoop dat je geniet als je binnenkort naar Winterberg gaat!

groetjes van Gedichtje
_

_
Benenalie
11 sep 2011 11:37
Wanneer je goed oplet Fran,
valt er heel wat te besparen!

Fijne dagen in Winterberg :grin:

Pluk de dag en geniet!

Fran
11 sep 2011 11:57
Hallo Marianne , ja een van de sites heet ook BIED en GENIET. Stanks zonder luchtje op zijn Fran's. Liefs Fran.
_

_
Fran
11 sep 2011 12:00
Dank je wel voor je lieve reactie gedichtje. Van jou ook een goede tip omdat je schrijft; Ook gaan mensen soms zo op in het leuke spel, dat bieden ook is, dat ze meer betalen als dat ze normaal zouden doen! Heb jij ook wel eens iets geveild als ik vragen mag? Liefs Fran.

Fran
11 sep 2011 12:04
Hallo Alie ook weer fijn om jou te lezen op een artikel. Heb jij ook weleens iets geveild? Ja, besparen kan op deze manier goed en in ons geval boeken we sneller iets om even weg te gaan. We gaan eigenlijk niet zo snel op vakantie. Maar er eenmaal uit doet ons toch goed en vliegers zijn we niet. Dus bied en geniet. Liefs Fran
_

_
Leidje.1
11 sep 2011 13:54
Leuk hé......
Twee midwekjes voor weinig, maar nu even weer de portemonee spekken voor ik vakantieveilingen.nl ga bezoeken.
Veel plezier in Winterberg, en ik begrijp met Jopie dus ook zij heel veel fun.
Liefs Leidje

Fran
11 sep 2011 13:58
Hallo lieve Leidje , de reisjes heb ik al betaald , maar dit keer ga ik met mijn Fredje, die moet ik ook niet vergeten heey? Jullie hebben Barcalona nog in het verschiet toch? Zeker effe sparen want de eurootjes vliegen ons portmoneetje uit. Liefs Fran.
_

_
Redone
11 sep 2011 17:56
Hoi Fran, groot gelijk dat jullie dit doen, geniet er van!! :grin: :grin:

Gedichtje.1
11 sep 2011 23:16
Fran, je vroeg me of ik wel eens iets had gekocht op vakantieveilingen? Ja hoor! Een keer een kappersbon voor 7 euro, en ook een musical van Hair . Dat was in mijn eigen woonplaats zodat ik niet eerst een eind hoefde te reizen. Het zouden eersterangskaarten zijn en aangezien mijn ogen niet zo geweldig zijn baalde ik er van dat ik op het balkon terecht kwam. Voor mij niet echt eerste rang maar eigenlijk heb ik geen idee waar de ene rang eindigt en de andere begint. Ik ga niet zo vaak uit!

Hartelijke groetjes van Gedichtje
_

_
Fran
12 sep 2011 07:45
Goedemorgen gedichtje, het is me duidelijk. Musicals wat leuk dat je die geveild hebt en gewonnen. Ik wilde je nog zeggen dat je een mooi fotootjer hebt bij je naam.Een fijne dag , liefs Fran.

Fran
12 sep 2011 07:47
Hallo Ria , ja vakantieveiling is voor ons een leuke manier er tussenuit te gaan en het staat gelijk vast dus...gaasn met die banaan. Liefs FRan.
_

_
Ladybird50
12 sep 2011 08:19
Hallo Fran.

Leuk om zulke uitstapjes te maken.
Geniet ervan!!!
Liefs Els.

Fran
12 sep 2011 08:42
Heeey die Els, ja we genieten ook als we gaan en ook genieten we als we eraan denken Om TE GAAN. Het is een leuke manier dat bied en geniet. Liefs Fran.
_

_
Jobenthe
12 sep 2011 13:04
Fran, nog even een keynote m.b.t. boekingen in een hotel en vakantieveilingen:
Gelukkig zat er geen verplicht diner in want dat zou een best kostenplaatje zijn geweest in het Eemshotel. 4 sterren.
Maar ik heb nu al binnen hele korte tijd fouten met de hotelboeking ervaren. De fout lag bij vakantieveilingen in dit geval.
Ten eerste:
Jij had keurig de datum gepland via vakantieveilingen van te voren maar bij aankomst in het Eemshotel bleek dat vakantieveilingen die datum helemaal niet door had gegeven in het Eemshotel. Dus we stonden niet op de boekingslijst m.b.t. dat weekend.
Alle hotelkamers bleken ook nog vol in eerste instantie maar we hadden geluk uiteindelijk: iemand was net vertrokken uit een hotelkamer dus deze werd meteen schoongemaakt voor ons waardoor we alsnog een kamer kregen.
En in dit geval een superkamer met fantastisch uitzicht op de Eems wat we absoluut niet hadden gekregen via vakantieveilingen hoor. Dat was landzicht geworden.
Maar de boekingsfout lag dus bij vakantievelingen.
Ten tweede gebeurde er kort daarna nog een fout elders met vakantieveilingen in een hotel in Hoogeveen.
Een vriend van me zou daar boeken wat ook via vakantieveilingen gereserveerd en betaald was.
Wat bleek? Er viel in geen maanden iets te boeken. Heel vreemd. Alsof alles al vol was in de periode dat je er via vakantieveilingen in kon.
Uiteindelijk heeft hij het opgegeven en was het geld ervoor betaald dus weg zonder iets te hebben kunnen boeken.
Vreemd verhaal maar dus al 2 keer binnenen korte tijd grote fouten van vakantieveilingen m.b.t. een hotel.
liefs van J.

Fran
13 sep 2011 12:04
Hallo Jopie ja wat betreft die fouten dat klopt wel. Inderdaad ik denk ook niet dat we die mooie kamer normaal gesproken voor die 68 euris gehad zouden hebben. En dan hadden we natuurlijk nog dat meevallerke met onze Benthe. Wat Hoogeveen betreft is natuurlijk heel fout. Bedankt voor je keynote zoals je dat zo mooi noemt. Liefs Fran.
_